canestre

Witamy na stronie poświęconej psom rasy Maltańczyk!           

       Nasza hodowla powstała w 2006 roku. Odkąd pamiętam, będąc jeszcze małą dziewczynką kochałam pieski. Sprowadzałam do domu wszystkie psiaki, jakie tylko dostałam od znajomych. Jednak warunki, w jakich żyłam, nie pozwalały przygarnąć nawet jednego zwierzaka. Już wtedy wiedziałam, że kiedy założę własną rodzinę będę mieć więcej niż jednego pupila.
       Zarówno ja, jak i mój mąż i nasz syn Alex kochamy zwierzęta. Kiedy Alex był mały bardzo podobały nam się West Highland White Terrier, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy Maltańczyka nie mieliśmy już wątpliwości, jaką rasę wybrać. To była miłośc od pierwszego wejrzenia!!! Nasze pieski są wychowane w domowych warunkach, towarzyszą nam na co dzień, uważamy ich za członków naszej rodziny, dbamy o nie jak o dzieci. Nasi znajomi twierdzą, że pozwalamy im na zbyt wiele, ale inaczej nie potrafimy... za bardzo je kochamy!

       W naszej hodowli mamy trzy maltańczyki:
pieska Mł.Ch.Pl., Mł.Ch.Cz., Ch.Pl. JOSHUA Star Magic Maltese
suczkę Mł.Ch.Pl., Ch.Pl. MOONSHINE Canestre ("Paris")
suczkę DANAE z Noveho Mesta
suczkę Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., Mł.Ch.Cz., Ch.Cz., Mł.Ch.At., Ch.Rom., Mł.Ch.Sl., Ch.Sl., MULTICHAMPION, INTERCHAMPION LOVELY LILIEN STAR Magic Maltese


Domowa Hodowla Maltańczyków

Copyright © Mały Książę i Paris 2012
All rights reserved! Design by Piter
 KONTAKT

Monika Smyk
Szkolna 60/3
44-335 Jastrzębie Zdrój
woj. Śląskie
E-mail: malyksiazeiparis@wp.pl
Mobile: +48 668-970-919